Załoga naszego gabinetu łączy miłość do zwierząt z najwyższym standardem opieki weterynaryjnej. Nasi weterynarze to pasjonaci i profesjonaliści – oddani pracy zawodowej oraz działalności charytatywnej, nieustannie podnoszący swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych.

Lek. wet. Patrycja Pach - Kierownik Gabinetu

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2012 roku. Specjalizuje się w internie oraz diagnostyce obrazowej. Fascynuje ją obraz widziany pod mikroskopem. Lubi pracę z wymagającym pacjentem, a jej anielska cierpliwość podbija serce każdego zwierzaka i koi nerwy każdego zatroskanego Opiekuna. Prywatnie mama dwóch chłopców oraz wielbicielka ogrodnictwa balkonowego.

Lek. wet. Anna Wojtczak

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynarii na Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 2004 roku. Specjalizuje się leczeniu chorób wewnętrznych oraz chirurgii miękkiej. Jej niesamowite podejście i zamiłowanie do zwierząt sprawiają, że przy Ani pokornieje każdy dzikus. Prywatnie opiekunka dwóch psów oraz niepoliczalnej ilości kotów, zakochana po uszy w filmach historycznych.